Likvidácia firmy

Zrušenie firmy

Likvidácia firmy je závislá na stavu jej podlžností. Naša spoločnosť využíva iba zákonné postupy pri likvidácií firiem v zmysle Obchodného zákonníka. Stačí overiť niekoľko vašich podpisov na matrike, prípadne u notára, doručiť nám potrebné dokumenty a ostatné už nechajte na náš profesionálny tím! Naša spoločnosť svojim klientom ponúka bezkonkurenčné ceny, ktoré sú už konečné! Nemusíte sa teda obávať žiadnych skrytých poplatkov či poplatkov na súde. Férový prístup z našej strany je zárukou vašej spokojnosti! Dohodnutá cena je navyše splatná až v deň podania návrhov na Obchodný register, o čom dostane klient potvrdenie.

Vašej spoločnosti sa môžete zbaviť v závislosti od stavu jej zadlženosti

B. Zadĺžené spoločnosti

Pomôžeme vám zbaviť sa nečinnej, spiacej alebo zadlženej spoločnosti rýchlo a jednoducho! Profesionálne prevedené riešenie aj v prípade povinnosti podania návrhu na konkurz. Výhodne vás zbavíme vášho problému!

Za niekoľko dní vo firme nefigurujete

Firmu prevezmeme okamžite (ak nie je možné z vašej strany zabezpečiť súhlas správcu dane s prevodom obchodného podielu, spoločnosť prevezmeme v priebehu niekoľkých týždňov bez súhlasu daňového úradu)! Vaše problémy so zadlženou spoločnosťou sa končia v momente zápisu prevodu do Obchodného registra, kedy v spoločnosti prestávate figurovať. Celá spoločnosť je definitívne vymazaná už v priebehu niekoľkých mesiacov!

Už za 1299 EUR

sa postaráme o všetky potrebné formality a zabezpečíme urýchlenú likvidáciu vašej firmy! Od vás potrebujeme súhlas správcu dane s prevodom obchodného podielu vašej spoločnosti. V prípade nezískania tohto súhlasu je cena 1499€.

Zlikvidujte Vašu firmu s nami. Zavolajte 0903 833 893

Cenník platný pre zmluvy uzavreté od 05.10.2015