Ak hľadáte moderné a nadčasové riešenie do vašej kúpeľne, určite siahnite po sklenenej stene vo vašej kúpeľni. Sklenená stena do vašej sprchy Lmmont je nadčasová klasika, ktorá je nie len moderným a štýlovým prvkom, ale aj veľmi praktickou variantou, pretože sklená stena sa ľahko udržuje čistá a nehrdzavie. Zabudnite na sprchové kúty vo vo forme kabiniek aké boli populárne niekedy. Tieto železné skrinky sú už prebytok, ktorý sa ťažko čistí od nečistôt aj vodného kameňa, hrdzavie a mnoho doplnkov ako bolo napríklad rádio alebo masážne trysky, po niekoľkých mesiacoch aj tak prestanú fungovať. Sklenená stena je jednoduché, rýchle a nadčasové riešenie do každej kúpeľne, v ktorej máte sprchový kút. Otvára a opticky zväčšuje priestor, takže aj menšia kúpeľňa sa bude zdať priestranná a vzdušná.

stena

Zdá sa vám sklo fádne alebo studené? Vôbec nemusí. Aj v prípade sklenených stien máte množstvo možností. Rôzne typy skla, alebo potlače na sklo zútulní každú kúpeľňu a vytvorí ju jedinečnou, práve tou vašou, po akej ste vždy snili. Môžete si vybrať aj štýl a vzhľad vašeho sprchového kúta podľa tvaru a možností vašej kúpeľne – posuvná sklenená stena alebo pevná sklennená stena, dá priestoru ten správny vzhľad. Ak hľadáte firmu, ktorá vám spraví kvalitnú montáž sklenenej steny do vašej kúpeľne, alebo kamkoľvek potrebujete, ste na správnej adrese. LMMont má dlhoročné skúsenosti v danej oblasti a vie vám odborne poradiť, ako aj namontovať sklenenú stenu do vášho interiéru či exteriéru.

stena

Spoľahnite sa na profesionálov, spoľahnite sa na LMMont. V prípade záujmu o nezáväznú cenovú kalkuláciu, nás neváhajte kontaktovať telefonicky, mailom, alebo pomocou online formulára, ktorý nájdete na internetovej stránke spoločnosti. Radi vám urobíme cenovú ponuku ako aj zodpovieme na všetky vaše otázky ohľadom sklenených stien. Pracovníci LMMont-u sú tu pre vás každý pracovný deň v otváracích hodinách. Naše montáže a hotové prevedenia su môžete pozrieť na našej stránke v sekcii realizácie zo skla. Už onedlho už aj vaša kúpeľňa môže vyzerať tak, ako ste videli v katalógu alebo nejakom časopise o bývaní. Sklenená stena a LMmont sa postarajú o vašu novú a štýlovú kúpeľňu.