Sex je snáď jednou z najdôležitejších vecí vo vzťahu. Rozhodne ale netvrdím to, že je tá najdôležitejšia, to naozaj nie. Vzťah má byť postavený predovšetkým na hodnotách ako je láska, pochopenie, tolerancia, vernosť a tak ďalej. Snáď viete, čo tým myslím. Ale aj napriek tomu hrá Sex pomerne zásadnú a dôležitú v úlohe. Dokážete si vy osobne predstaviť život bez sexu? Že nebudete mať so svojim partnerom žiadny intímny styk a tak podobne? Ja si to teda osobne predstaviť nedokážem a ani by som to nedokázala. Možno to niekomu bude pripadať divné, ale pre mňa je sex jednoducho dôležitý. A samozrejme s človekom, ktorého milujem, s mojím priateľom, je sex nádherný a nehanbím sa to povedať.

sex

Plno ľudí sa o sexe bojí hovoriť, ale ja vlastne ani neviem prečo. Prečo je práve téma sex v našej spoločnosti tabu? To nikto nevie a asi vám to ani nikto s istotou nepovie. Chápete to. A čo tak s partnerom skúsiť sex na nevšedných miestach? Tým nevšedným miestom sa samozrejme nemyslí posteľ, to je úplná klasika. Skôr tým myslíme niečo ako príroda, sex v aute a tak ďalej.. mne osobne predstava sexu v aute veľmi láka. Už som párkrát sex s priateľom v aute mala a bolo to veľmi krásne a bola to taká zmena, preto to všetkým odporúčam. Niekedy je jednoducho fajn urobiť zmenu a niečo inak, nie mať stále len to isté a rutinu, to už potom človeka samozrejme nudí.

sex

A pokiaľ toto číta nejaký muž, skúste vašu partnerku prekvapiť. Urobte jej dobrú večeru, romantiku, zapáľte sviečky a tak ďalej a uvidíte, že bude nadšená z toho, čo ste pre ňu prichystal. My ženy máme romantiku rady a keď sa to potom spojí ešte so sexom, je to hrozne veľmi príjemné, takže určite odporúčam všetkým párom vyskúšať a uvidíte, ako sa to vašej drahej polovičke bude páčiť a ako na tú romantiku a nehu a vami vynaložené úsilie bude vlastne ona reagovať…