Nie je to tak dávno, čo som spoznala jedného úžasného človeka, ktorý ma veľmi inšpiroval a mimochodom je to môj kolega, ktorého obdivujem. Má totiž veľa energie, je pracovitý a šikovný. A má celkom podobné životné priority, ako ja. Pracujeme v rovnakej firme. Ja som často unavená as týmto problémom som sa mu zverila. Nejakým spôsobom sme to spolu po písmenkách prebrali a on mi odporučil ajurvédsku medicínu – lepšie povedané ajurvédsku kávu. Samozrejme, že som si ho hneď objednala. Táto káva má vraj pôsobiť na vyčerpanie, doplniť človeku energiu a že vraj kolega túto kávu tiež pije. Takže už mám kávu objednanú a veľmi sa teším, až ju ochutnám.

s

Popravde som zvedavá aj na jeho účinky a chuť. A som veľmi rada, že mám v práci kolegu, ktorý mi pomáha a vypočuje ma, keď potrebujem. Trúfla by som si povedať, že sa z nás stali kamaráti – a veľmi dobrí. Občas vám príde do života niekto, s kým si hrozne veľmi rozumiete a ten človek je pre vás celkom veľkým prínosom. Ja takým ľuďom hovorím anjeli. Prídu do života v správny čas a hneď to spoznáte. Takže vlastne anjeli defacto môžu byť aj ľudia. Len tie krídla nie sú vidieť. Ale spoznáte to úplne inak. Tým, ako sa správajú, rozprávajú a ako sa vyjadrujú.

s

Takého anjela v živote mať, to je dar a každý by si ho mal vážiť. A svojím spôsobom každý, s kým si rozumieme a veľa nám pomáha, je náš anjel, ktorý má jednoducho v našom živote vždy už miesto. Preto buďte pozorní a pozorujte, či nejakého anjela vo svojom okolí nemáte. Možno o tom neviete, ale ten anjel je hneď vedľa vás. A vážte si to. Je potrebné si všetko vážiť a prejavovať vďačnosť, len tak je možné dosiahnuť úspech. Anjeli sú medzi nami a nech si tomu veria kto chce, alebo nie, ja tomu verím. Už niekoľkokrát sa mi stala situácia, ktorá ma o tom presvedčila a ja na Anjelov i Boha verím.