Pre všetkých, ktorí často posielajú zásielky rôzneho druhu, vlastnia e-shop, či inak podnikajú, je tu skvelá ponuka. Odporúčame vám e-shop 2packsk.sk, v ktorom nájdete všetko potrebné príslušenstvo určené na balenie dokumentov, ale aj produktov, a to za výhodné ceny. Široká ponuka obálok splní očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Pre bezpečné zabalenie dokumentov, či menších produktov, vám odporúčame používať plastové obálky. Sú nepriehľadné, a tak diskrétne zabalia akýkoľvek obsah. Ich použitie je veľmi jednoduché a rýchle. Môžete staviť na klasiku s klasickými bielymi plastovými obálkami, ktoré sú balené po desiatich alebo po sto kusoch, čo ocení podnikateľ, ale aj bežný spotrebiteľ.

obálky

V prípade, že by ste chceli využívať výhody pevných plastových obálok, no zároveň nechcete zaťažovať životné prostredie, objednajte si recyklované plastové obálky. Sú označené logom, ktoré informuje o recyklovanosti daných obálok, a tak aj vaši klienti budú môcť oceniť váš ekologický prístup k podnikaniu, čo im bude určite sympatické.

lepiaca páska

Chcete, aby obal vašich zásielok vynikal medzi ostatnými balíkmi klienta? V tom prípade vás zaujmú krásne žiarovo farebné plastové obálky od firmy 2packsk.sk. Sú dostupné v pastelovej ružovej, žiarivo oranžovej, sýto modrej, limetkovo zelenej, ale aj v neprehliadnuteľnej červenej farbe. Sú vybavené samolepiacim pásikom, ktorý obálku v momente bezpečne uzavrie. No a pre maximálne pohodlie pri manipulácii so zásielkou je tu igelitová obálka s uchom, ktoré je praktická. Nielen obálky rôzneho druhu nájdete v sortimentne 2packsk.sk. Môžete tu kúpiť aj rôzne lepiace pásky, baliace fólie, vrecia, sáčky, tašky, ale aj xerografický papier, ktorý nájde uplatnenie v každej kancelárii. Prezrite si prehľadnú ponuku a nakúpte kvalitné produkty od 2packsk.sk za skvelé ceny.