V súčasnej dobe sú štýlové hodinky ešte stále vhodným a moderným doplnkom. I keď prím zrejme hrajú technologicky neustále vylepšované smart hodinky, aj v klasických hodinkách existuje množstvo štýlov, ktoré môžete nosiť a ladiť k svojmu oblečeniu. Dalo by sa povedať, že kvalitné hodinky sa hodia ku každému outfitu.Správny štýl je potrebné zvoliť podľa konkrétnej príležitosti. Na spoločenskú udalosť alebo na dôležité obchodné rokovania a večere sa rozhodne hodia elegantné hodinky, ktoré nahradia v mnohých prípadoch dokonca aj šperky. Štýl hodiniek a ich veľkosť teda zvoľte podľa príležitosti, na ktorú sa chystáte. Formálne oblečenie má svoje pravidlá aj pre nosenie hodiniek, kým športové a voľnočasové aktivity umožňujú nosiť takmer akékoľvek hodinky, ak sa k ostatným kúskom oblečenia hodia.

elegantní hodinky

A čo remienky?

Dôležitou súčasťou každých hodiniek je aj ich remienok.Dnes sa môžeme stretnúť s rôznymi druhmi remienkov vyhotovených z rôznych materiálov. Pre formálny štýl sa rozhodne hodí viac klasický kožený remienok alebo remienok z kovu, ako je napríklad nerez či chróm. Naopak, plastové a gumené remienky sú určené čisto pre športový a ležérnejší štýl. Rôzne alternatívne materiály podobné nylonu alebo tkanine sa rovnako hodia skôr k voľnočasovým aktivitám alebo pikniku v prírode. Na oficiálne, obchodné, pracovné a iné formálne akcie zvoľte však klasické hodinky s konzervatívnymi remienkami.

hodiny TH

Vytvorte si vlastný štýl

Aj vo svete hodiniek môžete byť kreatívny a zvoliť si svoj vlastný štýl. Z mnohých značiek a modelov si určite vyberiete kolekciu pre seba. V internetovom obchode Chronux.sk nájdete množstvo zaujímavých typov. Môžu to byť lacné hodinky, ktoré potešia najmä tých, čo si radi ušetria nejaké to euro, no napriek tomu chcú vyzerať štýlovo, alebo značkové hodinky pre náročnejších, ako sú napríklad hodiny Tommy Hilfiger, ktorí chcú zvýšiť svoju prestíž a pocit sebaistoty.