Keď zájdete na športovú alebo relaxačnú masáž, masér či masérka sa vám začnú venovať tak, že svojimi dlaňami, prstami a chrbtom ruky začnú prehmatávať vaše svalové partie a pôsobiť na ne svojou energiou. A práve preto, že tu dochádza k energetickej interakcii dvoch bytostí, sú masáže príjemné a spravidla uvoľňujúce. Pôsobenie ľudských rúk dokáže navodiť aj taký stav mysle, že si aktéri na masážnom stole niekedy pripadajú, že sa vznášajú, a nič im nechýba. A teraz si predstavte, že sa k dlaniam ešte pripojí zvyšok tela, a krásna masérka sa na vás položí, aby vo vás vyvolala čo najväčšiu rozkoš a blaženosť. Práve to je princípom nuru masáží v Bratislave.

nuru masáž

Ak sa muž so ženou milujú, a zaujímajú niektorú zo známych a obvyklých sexuálnych polôh, väčšinou sa navzájom dotýkajú len veľmi obmedzenou plochou tela, a aj keď sa to týka genitálií a niektorých ďalších erotogénnych zón, z hľadiska priblíženia dvoch energetických tiel sa to nemôže zďaleka vyrovnať nuru masáži, alebo všeobecne situácii, kedy sa navzájom s dievčaťom dotýkate čo najväčšou plochou tela.

nahé dievča

Nuru masáž by sme teda mohli prirovnať k stavu, keď dvaja ľudia takmer splývajú do jedného celku, a to je tiež dôvod, prečo je táto technika taká obľúbená. Vy sa vlastne s masérkou milujete energeticky, aj keď tu nedochádza k pohlavnému kontaktu, odnášate si teda z masáže to, čo niektorí muži ani nedosiahnu pri klasickom sexe.

Každý z nás túži podvedome po zblížení s niekým, koho máme radi, a aj keď sa s dievčaťom v masážnom salóne nepoznáte, a úplne logicky do vás nie je zamilovaná, môžete si obaja odtiaľ odniesť nezabudnuteľný zážitok z rozkoše vďaka telesnému aj duchovnému priblíženiu. Nuru masáž vám tiež naznačí, že by ste mali podobnú techniku vniesť aj do partnerského vzťahu, pretože čo dnes ľuďom najviac chýba, je práve neha, láskanie, hladenie, maznanie a dotyky čo najväčšou plochou pokožky.