Poskytujeme upratovacie služby, Čo upratujeme? Verejné aj neverejné priestory ako sú napríklad súkromné domy, byty, kancelárske priestory a podobne. Venujeme sa zametanie a mopovaniu bytových chodieb a ostatných spoločných priestorov, ktoré vám prídeme upratať raz alebo dvakrát do týždňa. Pravidelné upratovanie je zárukou čistoty. Naše upratovanie v bytových priestoroch dopĺňame aj umývaním okien. Čistota a sviežosť sú našou výsadou. Vytvárame prostredie, ktoré je vhodné na každodenné užívanie.

vaša domácnosť sa bude lesknúť

Venujeme sa upratovaniu domácností, kde sa zameriavame na utieranie prachu, vysávanie, mopovanie, umývanie okien a podobný servis poskytujeme aj v kancelárskych priestoroch vo firmách. Pracujte v čistom prostredí, ktoré vám vytvára vhodné podmienky na podávanie potrebného výkonu pri vašej práci.

Ak potrebujete vyčistiť koberce, pomôžeme vám aj s tým. Vaše koberce opäť zažiaria čistotou a farbami. Na ich čistenie používame prístroje, ktoré si dovezieme so sebou na požadované miesto. Vaše koberce zbavíme prachu, chlpov a iných alergénov, takže sa vám bude lepšie dýchať a užívať si daný priestor.

upratovacie služby

Hľadám upratovačku Spišská Nová Ves https://upratovanie-grant.sk/ je častý text, ktorý zadávate do vyhľadávača, ktorý vám zobrazí aj stránku tejto spoločnosti. Vieme sa s vami dohodnúť na upratovaní v ranných, popoludňajších či večerných hodinách, presne tak, ako vám to vyhovuje a rezonuje s vami a s vašimi plánmi v daný deň. Venujeme sa upratovaniu aj cez víkendy a sviatky. Naši pracovníci si so sebou nosia na miesto výkonu práce potrebné čistiaci prostriedky a prístroje, takže vy nič nezabezpečujete, vy sa môžete tešiť hotovému výsledku, ktorým je rozžiarenie vášho príbytku alebo kancelárie.

Venujeme sa aj upratovaniu na stavbách alebo po sťahovaní, kde dávame dané priestory do pôvodného stavu. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste, preto radi vyhovieme vašim požiadavkám a potrebám. Kontaktné údaje nájdete na internetovej stránke.