Tantra masáže je možné nájsť aj u nás na Slovensku, pričom najviac vyhľadávané sú tantrické masážne salóny práve priamo v našom hlavnom meste. Práve tu sa môžete tešiť na luxusné služby a špeciálnu starostlivosť zo strany masérok, ktorá vám dá značne pocítiť vašu výnimočnosť. Tešiť sa môžete nielen na krásne mladé ženy, ktoré sú vám vždy k dispozícii a splnia vám všetko, čo vám uvidia na očiach, ale taktiež na priateľský personál, skvelú indickú atmosféru, stopercentnú diskrétnosť, ale aj na cenovo aj obsahovo atraktívne tantrické masážne programy, spomedzi ktorých si zaručene vyberie skutočne každý.

masáž

Tantrické masážne programy sú vo všeobecnosti určené pre mužov aj ženy, avšak skutočne prvotriedne tantrické masážne salóny ponúkajú masáže, ktoré sú svojim obsahom určené špeciálne pre mužov a i také, ktoré sú svojim obsahom a prevedením určené špeciálne pre ženy. Tantrické masážne salóny sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa chcú uvoľniť nevídaným spôsobom a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie. Počas tantrických masážnych programov totiž dochádza k intenzívnemu prekrvovaniu taktiež vašich intímnych partií, čo sa pri bežných masážach nedeje.

masáž

Práve v týchto lokalitách sa nachádzajú dôležité body, vdaka ktorým bude zákazník zažívať skutočný raj na zemi. Tantrické salóny sú otvorené a prístupné každému, kto to potrebuje. Na masáž je potrebné objednať sa vopred prostredníctvom online rezervačného formulára, ktorý nájdete priamo na stránke vami vybraného tantrického masážneho salóna. V rámci tejto rezervácie nastáva zadanie vašich kontaktných údajov, platba, výber masérky i výber dĺžky a typu tantrického masážneho programu. Tantrické masážne programy sa delia na programy jednosmerné a na obojsmerné. Pri jednosmerných je klient pasívnym príjemcom energie, ktorú masérka vytvára.