Žiadna fabrika alebo výrobňa sa nezaobíde bez vozíka, na ktorý nakladá svoj tovar, aby ho mohla ľahšie transportovať z výrobnej haly do áut alebo kamiónov, ktoré prišli pre tovar. Každodenným používaním sa vozíky opotrebovávajú a väčšinou sa po nejakom čase stane, že jedno alebo viacero koliesok jednoducho doslúži. Vo väčšine prípadov je kovová konštrukcia v poriadku, najviac amortizované bývajú takmer vždy kolieska, ktoré sa musia meniť častejšie ako samotný podvozok. Vo väčšine prípadov sa rýchlo kúpia akékoľvek kolieska, len aby sa problém vyriešil. Často sa vôbec nepozerá na kvalitu otočných koliesok, čo vedie k tomu, že sa za nejaký čas budú musieť meniť znovu.

transport tovaru

Pri väčšej váhe je na kolieska vynaložený veľký tlak a nekvalitné kolieska sa veľmi rýchlo pri takejto hmotnosti ničia. Kúpa koliesok môže byť na prvý pohľad zanedbateľná položka vo výdavkoch, ktoré fabrika má, ale keď sa kolieska kazia opakovane kvôli zlej kvalite, môže sa suma za kolieska vyšplhať. PK Group má pre vás preto výhodné riešenie. Ponúka vám kvalitné kolieska na vozík, ktoré vám vydržia veľkú váhu veľmi dlho.

koliesko

Nemusíte sa báť, že vám po niekoľkých transportoch kolieska znovu odídu a vy budete musieť znovu kupovať a zháňať nové kolieska a bude vám kvôli tomu stáť celá výroba. My v PK Group ručíme za kvalitu. Dokonca si môžete vybrať zo širokej ponuky otočných koliesok na vozíky, ktoré máme takmer vždy skladom, takže ich môžete mať veľmi rýchlo vo fabrike alebo výrobni a tým zmenšíte svoje zástoje v transporte. Na našej webovej stránke môžete nájsť aj iné naše výrobky, ktoré sa vám môžu vo výrobe hodiť. V našej ponuke nájdete aj podvozky na prepravky, ak by sa vám aj tie poškodili, ale aj plastové boxy, prepravky, termoboxy, či iné nádoby a sudy a palety prispôsobené potrebám zákazníka na prepravu tovaru.