Boľavé telo https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/452148/telo-misi-lezi-v-zatopenem-labyrintu-raketove-zakladny-policie-se-vratila-k-opustene-ruine.html i myseľ trápi mnohých ľudí bez ohľadu na vek či pohlavie. Mnoho ľudí si myslí, že je to neriešiteľný problém. To je však lož. Účinným prostriedkom na odbúranie ako psychickej, tak fyzickej záťaže a stresu sú senzuálne masáže Bratislava. Vyberte si to najkvalitnejšie a zverte sa do rúk našich šikovných a profesionálne vyškolených masérok, ktoré vás zaručene dostanú spod tlaku stresu a okolia.

Tantra prináša jedinečný spôsob relaxácie a uvoľnenia tela v príjemnej a pokojnej atmosfére pomocou dotykov po celom tele, aj v okolí a na intímnych partiách tela. Vďaka tantrickej masáži sa vaše telo dokonalo uvoľní, myseľ zabudne na problémy a starosti a vy sa budete cítiť ako znovuzdrodený. Nezáleží na tom, či ste muž alebo žena, tantra je vhodná pre každého.

tantra priestor na relax

V našej ponuke nájdete viacero druhov tantrických masáží. Obľúbenú klasiku, body tantru, vzájomnú body tantrickú masáž, secret dark a mnoho ďalších. V ponuke sú taktiež aj varianty so spoločnou sprchou s masérkou či predĺženými úvodnými rituálmi. Masáže sú rozdelené do kategórií pre začiatočníkov a i pokročilejších.

Každá tantra masáž začína úvodným rituálom, teda sprchou či kúpeľom a naviazaním kontaktu s masérkou, zoznámením sa a zblížením. K samotnej masáži sa používajú aj rôzne éterické masážne pleje, ktoré celému zážitku dodajú ešte výnimočnejší charakter. Celú atmosféru dotvára aj tantra hudba. Po masáži nasleduje ďalšia sprcha a záverečná chvíľka relaxácie a rozjímania. V salóne sa na vás teší náš ochotný personál, masérky a jeden masér špeciálne na tantrické masáže pre ženy. Postarajú sa o to, aby bol váš zážitok vzrušujúci, jedinečný a nezabudnuteľný.

tantra masérka

Objednať sa je potrebné vždy minimálne hodinu vopred a využiť môžete objednávku prostredníctvom telefónneho čísla, no taktiež online rezervačný systém dostupný priamo na našich stránkach. Sme Bratislava Tantra- kvalita overená mnohými zákazníkmi a zákazníčkami. Nájdete nás navyše priamo v centre Bratislavy. Neváhajte a dohodnite si svoj senzuálny tantrický zážitok ešte dnes a uvoľnite svoje telo a myseľ.