Plánuješ svoj veľký deň, aby všetko v ňom bolo dokonalé? Čo tak prekvapiť a potešiť tvoju nastávajúcu/nastávajúceho osobným darčekom a vyrobiť poháre s niečím osobným. Môžeš urobiť jeden pohár napríklad s vašimi fotkami, alebo môžeš vytvoriť originálne dva poháre pre teba a pre neho/ňu. Na poháre môžeš natlačiť čokoľvek a vždy keď z neho budete piť, spomeniete si na váš veľký a krásny deň, ktorí ste začali vašu spoločnú cestu životom. Alebo môžeš poháre podarovať svojej kamarátke, kamarátovi, sestre, bratovi, mame, otcovi, či inému členu vašej rodiny, môžeš naň napísať nejakú správu, špeciálnu pre daného človeka, alebo natlačiť obrázok či fotku, ktorá bude významná a dôležitá pre daného človeka, ktorý pohár dostane.

pohár

Potlačený pohár je skvelý osobný darček, ktorý vždy poteší obdarovaného a okrem toho je aj veľmi praktický. Môže z neho piť každé ráno svoju obľúbený nápoj a myslieť pri tom na teba, alebo ho doniesť do práce, a vždy keď sa na pohár pozrie vyvolá to v ňom radosť z prežitého okamihu, ktorý je zachytený na pohári.

pohár

Pohár s potlačou tiež môže byť skvelým firemným darčekom, na ktorý môžete natlačiť logo vašej firmy a podarovať ho napríklad na Vianoce vašim stálym zákazníkom s nejakým voňavým čajom, alebo chutnými perníčkami, takýto voňavý darček s praktickou šálkou, ktorá sa v domácnosti nikdy nestratí určite potešíte každého zákazníka. S potlačou na poháre sa môžete obrátiť na nás a my vám na pohár natlačíme všetky vaše kreatívne nápady. Či už to bude písaný text, obrázok alebo firemné logo u nás si s tým ľahko poradíme a spravíme všetko pre to, aby sme na poháre vytvorili presnú kópiu vášho nápadu. U nás si dokonca môžete vybrať z rôznych typov pohárov a šálok. Sami viete, či obdarovaná osoba viac pije čaj alebo kávu a podľa toho vybrať šálku alebo pohár presne pre konkrétnu osobu.