Led žiarovky predstihli svojím využitím ostatné typy žiaroviek. Prečo je tomu tak? Vyznačujú sa istými pozitívami, ktoré si pritiahli pozornosť a záujem zákazníkov. K ich plusom patrí šetrnosť elektrickej energie. To znamená, že pri rovnakom výkone ako halogénové žiarovky, spotrebujú menej elektrickej energie. Vo finále s ich použitím zaplatíte menej za elektrinu. Sú výkonné, vybrať si ich môžete v rôznej dostupnej intenzite a vyznačujú sa dlhou dobou životnosti.

Led žiarovky si zvoľte, čo sa týka ich intenzity a farby svetla podľa prostredia, kde ich potrebujete mať. Vyznačujú sa rôznymi typmi závitov, ktoré je tiež nevyhnutné zohľadniť pri výbere. Silnejšie svetlo je vhodné do okolia kuchynskej linky a pracovného stola. Pri oddychu pri knihe, alebo pozeraní filmu si vystačíte s tlmeným svetlom z lampy.

Led žiarovky

Biele svetlo vytvára studený dojem a je vhodné do pracovní, skladov a všade tam, kde sa vyžaduje pozornosť pri práci. Žlté svetlo patrí k teplým farbám, vytvára súlad a podporuje harmóniu v domácim prostredí, kde je dôležité cítiť sa skutočne ako doma. Nie je domov ako domov a vhodné podmienky na napojenie sa na seba, svoje predstavy, túžby a svoje vnútro, dosiahnete aj pomocou vhodného osvetlenia.

romantické osvetlenie

Svoju obľubu získali aj takzvané Led pásy, ktoré nalepíte pomocou lepiaceho pásika všade tam, kde si chcete prostredie skrášliť a zútulniť. Led pásy odolávajú pôsobeniu vody, takže pokojne aj do okolia kuchynskej linky či vane v kúpeľni. Dodávajú špecifickú atmosféru na balkónoch a terasách, kde pomáhajú vytvárať prostredie vhodné na relax po celodenných povinnostiach. Doprajte si aj vy príjemný večerný čas a nezabúdajte pri tom na výber vhodného osvetlenia.

Podrobnosti o našich produktoch a prislúchajúci cenník nájdete na našej webovke. Nakupujte online, jednoducho, pohodlne a rýchlo. Nakupovanie, ktoré sa vám oplatí.