Erotické masáže sú v súčasnosti kontroverznou témou ktorá sa v spoločnosti nerada začína. Je to z toho dôvodu že množstvo ľudí má na ňu odlišné názory ktoré sa nezhodujú s názormi väčšiny alebo sady do masáže nepozerajú tak ako by si to spoločnosť žiadala. Počas spoločnosti sú typy takýchto masáží tabu je to niečo čo by sa nemalo prevádzať niečo necudné nemravné a okolie pohoršujúce. Tento typ masáže je pritom veľmi prospešný zdraviu a ani zďaleka sa svojimi čarovnými účinkami nevyrovná ani 1 z klasických masáží ktoré v súčasnosti poznáme. Je paradoxom že spoločnosť sa oháňa tým že v týchto masážach vystupuje ľudská nahota a teda sa tieto domy salóny prirovnávajú k verejným domom a tým pádom ich úroveň klesá v očiach spoločnosti.

pár

Pritom je v súčasnosti nahota všadeprítomná; stretávame sa s ňou vo filmoch televízii vidíme ju v seriáloch počujeme o nej a predovšetkým erotiky a nahoty sú plné sociálne siete na ktoré všetci chodíme. Niečo takéto je spoločnosťou akceptovateľné avšak masáže počas ktorých dochádza naozaj len k dotykom a odvážnejším pohybom pričom masérka aj klient nemajú spolu pohlavný styk tak to už je nemravné a malo by sa to zakázať. Tento typ masáží prebieha aj v tantrických salónoch. v takomto prípade má samotný masážny program prísne stanovené hranice toho čo sa môže a čo nemôže diať.

erotika

Tieto hranice sú pomerne prísne aj keď sa to tak nemusí zdať masážne programy masáží tohto typu sú veľmi rôznorodé avšak všetky majú spoločné 1 bod ktorý nesmú porušiť a to že medzi klientom a masérkou nesmie dôjsť k pohlavnému spojeniu. Tento typ masáže má veľmi pozitívne účinky na telo čo je aj lekársky preukázané. Ďalej v súčasnosti narastá popularita týchto masáží a to aj napriek tomu že spoločnosť sa k nim stavia odmietavo. Ľudia ktorí tento typ masáže vyskúšali si ho nevedia vynachváliť.