Rozhodla som sa napísať príbeh mojej kamošky raz pred rokmi spoznala jedného chlapíka bola moc mladá, neskúsená mala po 23 rokov aj on bola to láska na prvý pohľad on vtedy ešte chodila do školy na Vysokú školu. Bolo to šikovné dievča aj pekné ale nemala nikdy šťastie na mužov poznali sa rok a pol cca dva. On chodil za ňou domov síce nemali ani jeden auto on bol až od Prievidze bol chudobný chalan boli traja súrodenci bez otecka jedine mali mamu ktorá bola na invalidnom dôchodku a pracovala na pol úväzku ako upratovačka ani on nebol študovaný mal len učňovku pracoval v mliekarni. Jej mame sa to moc nepáčilo mala iné nároky no bohužiaľ sa ľúbili.

rodina je dnes zázrak

Medzi nimi prišlo o pár mesiacov aj milostným hrám myslela si  že ostala tehotná ale na šťastie nie veď jej otec sa jej vyhrážal že by ju z domu vyhodil. Jeho mama chcela robiť svadbu kúpil jej akože zlatý prsteň ale kde by on na to zobral keď minimum zarobil bol to obyčajný kov ktorý očernel po čase ale pretým ho dala ohodnotiť v zlatníctve potajomky žiadnu cenu a jeho mama im nasilu tlačila kaleráby do hlavy aby sa presťahovali ale ona ako študentka nemala peniaze na rozdávanie a on po dupľom a ona bola fajnová nie B mali ísť bývať do špinavej ubytovni no des ani ja by som nešla mne to pripadá ako maštaľ. On bol falošník že keď jeho milá nesúhlasila ísť bývať do ubytovni tak kul plán ako sa jej zbaviť mal inzerát v tej dobe v novinách a časopise a ozvala sa mu nejaká stará baba ktorá ponúkala no viete čo myslím nebudem sa o tom zmierňovať tak chlapec sa akože zaľúbil do tejto o niekoľko rokov staršej ženy.

chlapi sú potvory

Ale to je na tom všetkom hrozné že chodil aj za prvou aj druhou čiže mal dve ženy. Ona volá sa Andrea moja kamoška chodila za ním na víkendy raz to bolo tesne pred prázdninami jej večer v izbe oznámil že bude lepšie aby sa rozišli to vám bol podraz nôž do chrbta mala chudera smolu že bol večer bola išla na autobus a odišla domov musela u nich a pri ňom byť do rána a späť. On jej oznámil že tá druhá chce mať dieťa ale nemôže že chce podstúpiť zákrok. Po nejakom čase poslal bývalej fotku akože svojho dieťatka ale moc sme tomu nechceli veriť lebo tá fotka vyzerala ako fotomontáž. Keby sa to sem zmestilo tak by som napísala aj o sebe ani jedna nemáme šťastie na mužov sú to falošný, skúpy a hlavné sukničkári a ide im len o sex.