Počuli ste už o čaji nazývanom Matcha? O čo vlastne ide? Ide o druh zeleného čaju, ktorý sa získava z mladých listov tejto rastliny. Tým sú jeho účinky o niečo výraznejšie v porovnaní s klasickým zelenám čajom. Matcha čaj sa vytvára pomletím mladých listov zeleného čaju na jemný zelený prášok, ktorého účinky sú poznateľné.

Ako prebieha príprava tohto nápoja? Jednu lyžičku zalejete teplou vodou, ktorá je zohriata na 70 stupňov Celzia. Dôkladne rozmiešate a vypijete. Ak by ste daný postup chceli absolvovať profesionálne a priblížiť sa vykonávaniu čajových obradov v Japonsku, kde sa Matcha čaj pije, môžete. Ako? Zabezpečením si dostupného setu na prípravu tohto nápoja.

príprava Matcha čaju

Matcha čaj set pozostáva z bambusovej lyžičky a misky, v ktorej daný prášok zalejete vodou. Na premiešanie vám poslúži bambusová metlička, ktorá je tiež súčasťou tejto súpravy. Účinky Matcha čaju sú nezameniteľné. Prispieva správnemu fungovaniu srdca a obehovej sústavy. Pozitívne pôsobí na metabolizmus a redukciu váhy. Zbavuje telo nežiaducich látok, doslova čistí organizmus. Doprajte si aj vy očistu pomocou tohto druhu čaju, ktorý je svojou kvalitou a pôsobením jednotkou na trhu. Pri pravidelnom a dlhodobom užívaní pocítite výsledky na vlastnej koži.

Matcha čaj

Budete sa cítiť o niečo lepšie, zdravší, viac vo forma a fit. Pozor, čaj obsahuje isté množstvo kofeínu, takže nie je vhodný pre deti. Dospelí by nemali prekračovať stanovené denné dávkovanie. Poskytuje dostatok energie a doslova nabíja silou a vitalitou. Matcha čaj si objednáte spolu s príslušným setom na našej internetovej stránke doslova na pár klikov. Jednoducho a rýchlo. O pár dní zásielku prevezmete na vami zadanej adrese a užívate výhody tohto skvelého nápoja. Nalaďte sa pozitívne, zmeňte staré spôsoby života, návyky a programy, ktoré už dávno nefungujú a učte sa žiť plnohodnotne v novom štýle.