Robí vám starosti vaše zanedbané potrubie v domácnosti? Často dochádza k zlému odtekaniu vody? V tom prípade máme pre vás veľmi jednoduché riešenie. Pomôže vám spoločnosť AB-Krtkovanie, ktorá vám ponúka tie najkvalitnejšie služby v oblasti čistenia potrubí a kanalizácie. Ak je to čo i len trochu možné, mali by ste vášmu potrubiu venovať pravidelnú starostlivosť. Predídete tak komplikáciám v podobe upchatého, či poškodeného potrubia. Či už požadujete pravidelnú údržbu, alebo riešenie vzniknutého problému s potrubím, pracovníci AB-Krtkovania sú tu pre vás.

opravár

Obráťte sa na túto spoločnosť a v prípade havarijného stavu vám pomôžu kedykoľvek, pretože pre takéto prípady majú nonstop servis. AB-Krtkovanie vyniká nielen svojim promptným príchodom, ale aj cenami, ktoré sú najlepšie na trhu. Za férovú cenu získate profesionálne služby. Krtkovanie Dunajská Streda je vykonávané dvoma spôsobmi. Realizuje sa buď elektromechanické krtkovanie alebo vysokotlakové čistenie potrubí. Každá metóda má svoje výhody, a preto sa výber spôsobu čistenia potrubia zvolí podľa konkrétnej situácie. Pracovníci AB-Krtkovania majú bohaté skúsenosti, tým pádom sa môžete spoľahnúť na skvelý výsledok krtkovania, ktorý sa dostaví v krátkom čase.

zvon

Okrem krtkovania Vám spoločnosť AB-Krtkovanie ponúka aj mnohé ďalšie súvisiace služby. Patrí medzi ne obľúbený TV monitoring potrubia, ktorý slúži na presné zistenie závažnosti znečistenia, či charakter poškodenia potrubia. V prípade starších domov, ku ktorým nie je dostupná potrebná dokumentácia, sa často využíva trasovanie potrubia. Vďaka špeciálnym prístrojom je presne odhalená trasa, kadiaľ vedie potrubie a rovnako sú lokalizované aj ďalšie konštrukčné prvky potrubia, ako napríklad kanalizačná šachta a podobne. V prípade závažného znečistenia potrubia, kedy už krtkovanie nestačí, je možné objednať si službu frézovania potrubia.