Krabice, krabice, krabice! Všade samé krabice! Hovoríme si pri každom sťahovaní. No bez krabíc by to jednoducho nešlo. Krabice a kartóny sú neustále našou súčasťou. Či už doma, v obchode alebo v práci, neustále potrebujem nejakú krabicu, krabičku, či pevnejší kartón na uskladnenie či poslanie nejakého predmetu, dokumentu, alebo niečoho podobného. Aj keď väčšina z nás nerado vidí krabice a krabice 2packsk.sk, sú našim verným pomocníkom vždy keď ich potrebujeme. Určite aj vám sa už stalo, že ste niečo potrebovali zabaliť, alebo poslať a nevedeli ste nájsť krabicu, pretože ste 1) žiadnu nemali, 2) nemali ste správny rozmer (Buď bola malá alebo príliš veľká, aby ste do nej mohli niečo vložiť) a tak ste sa museli vydať za hľadaním krabice, čo vám zobralo množstvo potrebného času.

kancelária

S nami sa vám to už nikdy nestane. My vám ponúkame rozličné kartóny a krabice. V našom internetovom obchode nájdete plno rôznych typov a rozmerov krabíc, kartónov. Stačí si len vybrať z našej širokej ponuky. Okrem krabíc a kartónov ponúkame všetko čo by ste mohli potrebovať na balenie alebo uskladnenie vašich vecí či tovaru.

balík

Dokonca vám vieme vyrobiť krabice aj podľa vášho želania, stačí nás kontaktovať mailom alebo telefonicky a dohodnúť sa s nami na objednávke a termíne dodania. Krabice, ktoré nájdete v našom internetovom obchode, máme väčšinou skladom, takže tam je dodacia lehota väčšinou štandardná. Nakupovanie v našom internetovom obchode je veľmi jednoduché a rýchle a zvládne ho úplne každý. Vyberiete si rozmer a typ krabice a zadáte počet kusov. Potom už len potvrdíte objednávku. Potvrdenie objednávky vám príde do mailu, ktorý ste pri objednávaní zadali. V tomto potvrdení nájdete všetky údaje, ktoré ste zadali do objednávky ako aj informácie potrebné pre platbu a spôsob dopravy. Už vám stačí len pár dní čakať na vaše nové krabice.