Letá na Slovensku už nie sú mierne, ako bývali kedysi. Už aj v našich končinách zažívame tropické dni, ktoré sú niekedy naozaj náročné. Rozhorúčení sa vraciame z práce domov a tešíme sa na schladenie, ktoré však v prehriatych budovách nezažijeme. Najhoršie sú noci, keďže sa nám lepšie spí v chladnejšom prostredí. Po zlom spánku prichádza zlá nálada nasledovný deň a samozrejme vyčerpanie. Našťastie žijeme v modernej dobe a toto nepohodlie sa ľahko môže stať minulosťou. Využite výhody klimatizácie a zvýšte štandard Vášho bývania. Regulujte teplotu ovzdušia vo Vašej domácnosti podľa toho, ako Vám to vyhovuje a cíťte sa doma pohodlne za každého počasia.

klimatizacia

Montáž klimatizácie prenechajte odborníkom. Spoločnosť MasterKlima realizuje profesionálne zapojenie klimatizačných jednotiek. Nakoľko majú s klimatizácia montáž Trnava dlhoročné skúsenosti, bez problémov si poradia so zavedením klimatizácie do akýchkoľvek priestorov. Pred samotnou montážou môžete využiť možnosť obhliadky a konzultácie. Táto služba je bezplatná a vďaka nej budete môcť prediskutovať možnosti zapojenia klimatizácie vo Vašej domácnosti. Spoločnosť MasterKlima sa postará o všetky úkony spojené s montážou. Vyberte si klimatizačnú techniku od spoločnosti MasterKlima alebo požiadajte o zapojenie klimatizácie, ktorú ste si vybrali nezávisle od firmy MasterKlima.

klimatizácia nad gaučom

Okrem montáže klimatizácie Vám spoločnosť MasterKlima ponúka službu čistenia klimatizácií, čiže profylaktický servis. Čistenie je vykonávané precízne, aby bol zabezpečený vysoký hygienický štandard. Odbornou dezinfekciou je odstránených 100% baktérií, ale aj plesní. Rovnako sa na MasterKlima môžete spoľahnúť aj v prípade potreby opravy, či servisu klimatizácie značiek Daikin, Samsung, Midea a Toshiba. Vďaka pravidelnej údržbe klimatizačnej jednotky maximalizujete jej životnosť. Všetky služby si môžete objednať na telefónnom čísle 0949 057 616 alebo e-mailom, a to na adrese info@masterklima.sk.