Ste fotografom a rozhodli ste sa okrem fotenia v teréne založiť aj svoje štúdio? Fotenie v štúdiu má veľkú výhodu. Môžete si ho nastaviť tak, aby fotky boli dokonalé, a nasvietené perfektné presné na portréty, alebo rodinné fotky, ktoré sa tešia stále väčšej popularite. Na dobré nasvietenie určite potrebujete dobré a priame svetlo, ktoré vám pomôže k dokonalosti vašich fotiek. Naša rada pre vás sú LED reflektory. Vďaka svojej svietivosti, ale nie príliš ostrému svetlu vám bude perfektným pomocníkom vo vašom štúdiu, ale aj v teréne, pri fotí nočných okamžikov a zážitkov. V LED Produkt-e vám taktiež vieme poradiť s celkovým osvetlením vášho štúdia.

fotograf

Vieme vám pomôcť s rôznými sveteľnými efektami, ktorá sa dajú urobiť za pomoci Led diód, žiaroviek, alebo LED pásikov, ktoré obohatia vaše štúdio a dotvoria kúzelnú atmosféru. Vyhrajte sa zo svetlom a spravte vaše foto štúdio jedinečné. Dnes pri výber fotografa rozhodujú detaily. Buďte pripravený na všetko a buďte jedinečný vďaka svetlu. Za pomoci LED svietidlám dokážete rozsvietiť vianočný stromček, alebo vytvoriť čaro rozsvieteného domu, či kúzlo rozprávkovej knihy, ktorú budú držať v ruke deti. U nás nájdete všetko čo potrebujete ku svetelnej príprave do vášho fotografického štúdia.

LED reflektor

Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Výhodou LED svetiel je tá, že sa dajú pripevniť alebo nainštalovať takmer všade, vďaka čomu viete vytvoriť nezabudnuteľnú svetelnú atmosféru, ktorá vaše fotky premení na dokonalosť. V LED Produkt-e nájdete aj všetko príslušenstvo k LED svetlám, buďte vo svojej profesii jedinečným odborníkom, ktorému neunikne žiaden detail a spolupracujte s odborníkmi, ktorí majú osvetlenie v malíčku. Vďaka našej odbornosti a profesionálnemu prístupu, náš obchod nesie aj niekoľko ročné ocenenia v kategórii osvetlenie.