Témou číslo jeden bývajú často peniaze. Hľadáme neustále nové možnosti ako si privyrobiť k nášmu stabilnému príjmu. Možností je hneď niekoľko. Peniaze hýbu svetom. Bohužiaľ je to pravdivé tvrdenie. Aj keď peniaze v našom živote nie sú na prvom mieste, bez nich budete žiť iba veľmi ťažko. Zvlášť ak ste si už stihli aj založiť rodinu. Práve maminky na materskej dovolenke, ktoré popri starostlivosti o dieťa a domácnosť majú voľný čas, by ho rady využili zmysluplne. Na rad teda prichádza otázka, ako si privyrobiť? Možností je veľa, avšak nie všetky sú vhodné pre každého. Jednou z možností je re-predaj nepotrebných vecí. Rodičia poznajú tie hviezdičky v očiach, keď sa dieťa v obchode pozerá na novú hračku a prosí aby sme mu ju kúpili. Často neodoláme a dieťa si vytúženú hračku berie so sebou domov.

peniaze

Pozornosť dieťaťa je ale ťažké udržať a tak sa stáva, že o mesiac hračka putuje do skrine a dieťa už o ňu nejaví záujem. Ideálnou voľbou je mesačné triedenie oblečenia, obuvi a hračiek. Takto vyselektované veci môžu putovať do predaja. Na konci mesiaca teda môžete byť prekvapený, koľko nepotrebných vecí doma máte – a v neposlednom rade, koľko peňazí za ne môžete utŕžiť. Inou kapitolou je práca home office. Aj z domu môžete pracovať. Na stránkach s ponukami práce nájdete množstvo zamestnaní, ktoré nepotrebujú vašu fyzickú prítomnosť v práci. Jedná sa hlavne o práce asistentiek, poradcov, agentov a telekomunikačných pracovníkov.

práce doma

Ak ste výrečný a baví vás práca s ľuďmi a dokážete si denne nájsť aspoň 4hodiny času navyše. Môže byť toto ideálnou formou privyrábania si. Milujete internet a vyznáte sa v počítačoch? Máte toho veľa, čo by ste do sveta mohli povedať? Nebojte sa vytvoriť si vlastnú internetovú stránku a zarábať na nej. Píšte o tom, čo vás baví, čo poznáte. Ľudia sa budú radi obracať za novými informáciami. Stránku môžete prihlásiť do siete affial marketingu a pomaly pracovať na forme pasívneho príjmu. Toto je iba pár možností, ako si privyrobiť tak povediac bez chodenia do práce. Niekomu to sadne a vrhne sa do svojho domáceho biznisu. A niekto si je istejší prácou, kde má presný rozvrh aj garantovanú pravidelnú výplatu. Do ktorej skupiny patríte Vy?