Úprave vody ze studny na pitnou sa venujeme už zopár rokov. Pomáhať vám, našim zákazníkom, zlepšovať vám kvalitu vody zo studne aby ste mohli piť a využívať vodu, ktorá je zdravotne nezávadná a neobsahuje žiadne škodlivé látky je našou prioritou. Preto sme sa rozhodli vám ponúkať naše služby ešte aktívnejšie. Či už máte problém s tvrdosťou vašej vody, s vysokým obsahom dusičnanov, s prítomnosťou baktérií alebo iných nežiadúcich látok, so všetkým vám radi pomôžeme a nájdeme vhodné riešenie priamo pre vás.

čistá voda

Na odstránenie tvrdej vody existujú na trhu rôzne filtre, ktoré môžete jednoducho využívať vo vašej domácnosti. Existuje aj riešenie priamo v podobe vodného zmäkčovača, ktorý vám vodu zo studne bude priamo zmäkčovať. Na odstránenie železa, mangánu či dusičnanov existujú taktiež vhodné filtre. Ak máte problém s baktériami a neviete ich odstrániť bez použitia nejakej agresívnej chémie, využite UV lampu, ktorá predstavuje moderné riešenie na odstránenie baktérií či vírusov zo studňovej vody bez použitia nejakých škodlivých chemikálií. Montáž je jednoduchá, zvládne ju aj úplný amatér podľa návodu. Ak by ste radi zistili kvalitu vašej studňovej vody, odporúčame vám zakúpiť si test na doma, ktorý vám rýchlo a jednoducho ukáže základné hodnoty obsahových látok a vy budete mať takto informáciu o tom, či je vaša voda v poriadku alebo je potrebné ju upraviť.

úprava vody

Pri riešení kvality vody sa vám snažíme poskytovať odbornú pomoc v čo najlepšej kvalite a najmä na profesionálnej úrovni. Ľudský prístup a transparentnosť je pre nás základom. Dodávame vám vodné filtre ale aj reverzné osmózy či iné demineralizátory. Vykonávame záručný, no aj pozáručný servis, keďže dlhodobá spolupráca a starostlivosť je pre nás základom. Ak si neviete sami vybrať, prípadne ak potrebujete poradiť, neváhajte a obráťte sa na nás a my vám poradíme s výberom vhodným pre vás a vašu studňu.